60 JAAR DIERENBESCHERMING

Datum: 02/07/2024

Opgericht in 1962 maar in België goedgekeurd bij Koninklijk Besluit op 15 juli 1964, zal onze vereniging haar 

60ste verjaardag vieren op 15 juli 2024.

Dit 60-jarig bestaan hebben we grotendeels te danken aan jullie, onze leden!

We wensen van de gelegenheid gebruik te maken om onze duizenden leden, u dus beste dierenvrienden, van harte te danken voor uw trouw aan en vertrouwen in onze vereniging. U hebt het door de jaren heen voor ons mogelijk gemaakt om verder te gaan, om door te zetten.

En voor onze 60ste verjaardag willen we jullie iets beloven: we zullen dag in dag uit blijven vechten om zoveel mogelijk dieren te helpen.

Wie “verjaardag” zegt, zegt “geschenken”.

Wenst u ons een geschenkje te geven? Dan is dit de perfecte gelegenheid om een extra gift over te maken op één van de volgende rekeningen van de Blauwe Wereldketen.

  • BE25 2100 4231 4482 (gift)
  • BE79 7340 3354 5033 (fonds redding/sterilisatie zwerfkatten)

of online via "Doe een gift".

Namens onze vrienden, de dieren, danken wij u hartelijk.

Empreintes de pattes d'animal contourEmpreintes de pattes d'animal contourEmpreintes de pattes d'animal contourEmpreintes de pattes d'animal contourEmpreintes de pattes d'animal contourEmpreintes de pattes d'animal contourEmpreintes de pattes d'animal contourEmpreintes de pattes d'animal contourEmpreintes de pattes d'animal contourEmpreintes de pattes d'animal contourEmpreintes de pattes d'animal contour

Gedurende 60 jaar hebben we duizenden dieren kunnen redden, in het bijzonder door:

  • voor hen een nieuwe thuis te vinden via onze meester-tot-meester adoptiedienst (+/- 1.400 dieren)
  • de kosten te dekken van zware dierenartskosten voor huisdieren (+/- 1.200 huisdieren)
  • het betalen van dierenartskosten voor het redden van zwerfkatten (+/- 1.000 zwerfkatten)
  • het verstrekken van voedsel aan zwerfkatten (+/- 600 zwerfkatten)
  • financiering van de sterilisatie van zwerfkatten (+/- 10.200 gesteriliseerde zwerfkatten)

Voor de volledige geschiedenis van onze vereniging, klik HIER


Beste gebruikers, deze site bewaart cookies op uw computer.
Het doel is om uw ervaring op onze website te verbeteren en u tegelijkertijd meer gepersonaliseerde diensten aan te bieden. Cookies worden ook gebruikt voor het personaliseren van advertenties. Als u meer informatie wilt over de cookies die wij gebruiken, raadpleeg dan ons Privacybeleid. Door cookies te accepteren, stemt u in met het gebruik ervan. U kunt de instellingen van de cookies ook aanpassen. Als u weigert, worden uw gegevens niet bijgehouden wanneer u deze site bezoekt. Er wordt slechts één cookie gebruikt in uw browser om uw voorkeur dat u niet gevolgd wilt worden te onthouden.
Cookie-instelling bewerken